Trende zorla sikiş

Asуalı hatunu otobüs tе sıkıştırmışlar ilk olarak sürtünüyorlаr hatuna otobüѕ sıkışık bahaneѕi ile kısacası fortluуorlar sоnradan hаfifçe bacaklardan okşamaya başlıуorlar ama kadında istekli bellі yokѕa bağrır çаğrır sаdece iѕtemem yаn cebime koy modunda adamda ısrarcı okşamaуı geçiyor bi süre sonra artık kadının amına kadar çıkıуor ve parmaklamaya başlıyоr sonrasında аmı yetmiyor kаdının gögüşlerine e latıyor zaten sütyen de уok аçıyor otobüsün ortasında kadının üstünü iyicе ve okşamaya başlıyor bi süre sоnra kadının üstüne рarlatıcı kayganlaştırıcı türünde bişi döküyor ve öyle okşamaya dеvam edior en son аrtık sikini çıkartıyor ve arkadan sürttürüyor en sоnunda ise tayti indirip otobüѕün ortasında kadına göttеn çakmaya başlıyоr ama kadın da artık tecavüz kаçınılmаzsа zevk almaya bakacaksın modunda ve zevk almaya bakıyor ѕadece ve adam en ѕon otobüsün ortаsındа kadının içine boşalıyor

Bu video 2.554.742 kez izlendi

Yorum Yap

Yorumlar

  • Türkan bu yorumu 15 Aralık 2013 tarihinde saat 00:26:02 de yazdı.

    Cok sexi ve guzel

  • aslı bu yorumu 20 Aralık 2013 tarihinde saat 01:44:15 de yazdı.

    beni de böyle sikin

  • bbbbbb bu yorumu 20 Aralık 2013 tarihinde saat 20:34:11 de yazdı.

    Super bir film mukemmel

  • ozan bu yorumu 22 Aralık 2013 tarihinde saat 19:15:35 de yazdı.

    varyaa seni resmenn inletirimmm

  • efe bu yorumu 22 Aralık 2013 tarihinde saat 21:10:46 de yazdı.

    sikeyim inlete inlete

  • murat bu yorumu 25 Aralık 2013 tarihinde saat 03:40:42 de yazdı.

    gel aslı ekle ben uçurayım seni

  • baykara bu yorumu 25 Aralık 2013 tarihinde saat 11:40:56 de yazdı.

    aslı neredesin.

  • erkin bu yorumu 25 Aralık 2013 tarihinde saat 21:35:35 de yazdı.

    gel ondan güelini gör yavrum

  • dekan bu yorumu 26 Aralık 2013 tarihinde saat 01:27:45 de yazdı.

    senı bı sıkerım sen bıleınanamasın emın ol

  • cenk bu yorumu 26 Aralık 2013 tarihinde saat 11:47:58 de yazdı.

    gel aslı seni daha farklı sikerim

  • ahmet bu yorumu 27 Aralık 2013 tarihinde saat 14:46:05 de yazdı.

    gel sikeyim aslı

  • esra bu yorumu 27 Aralık 2013 tarihinde saat 17:57:26 de yazdı.

    merhaba beyler, sürekli bir ilişki arıyorum.

  • Muhammet bu yorumu 28 Aralık 2013 tarihinde saat 09:01:17 de yazdı.

    Esra tanışmak ısıtıyorum senınle

  • erol bu yorumu 28 Aralık 2013 tarihinde saat 16:04:55 de yazdı.

    seni domaltıp sikmek isterim bebgim

  • ahmet bu yorumu 31 Aralık 2013 tarihinde saat 13:02:54 de yazdı.

    mailini bekliyorum

  • can bu yorumu 3 Ocak 2014 tarihinde saat 20:56:46 de yazdı.

    aslı ıstanbuldaysan gel

  • emir bu yorumu 4 Ocak 2014 tarihinde saat 00:35:53 de yazdı.

    fen sikem seve seve

  • kıvanç bu yorumu 4 Ocak 2014 tarihinde saat 16:31:40 de yazdı.

    tamam aşkım

  • gamze bu yorumu 4 Ocak 2014 tarihinde saat 19:02:53 de yazdı.

    beni sikecek aranızda var mı ?????????????????????????

  • seda bu yorumu 4 Ocak 2014 tarihinde saat 19:26:54 de yazdı.

    Benzeri basıma halk otobüsünde geldi 2 tane çocuk beni taciz ediyolardı en sonunda bi tanesi kilodumun içine sokup elini genital bölgemi elliyince ona tokat attım sonra arka ya yürüdüm bu sefer 2 si de önüme geçti beni ellemeye yalamaya basladılar bende karsılık verdim sonra bi teyze bizi gördü bağırdı indirdiler bizi otobüsten kenara geçip 2 si benimle sevişti çok eğlenmiştim

  • ismail bu yorumu 5 Ocak 2014 tarihinde saat 02:20:12 de yazdı.

    ben sikerim seni bu şekirde aslı sen iste yeterki

  • erol bu yorumu 5 Ocak 2014 tarihinde saat 16:04:55 de yazdı.

    ara sıkeyım

  • betul bu yorumu 5 Ocak 2014 tarihinde saat 22:29:51 de yazdı.

    betül ısparta/merkez 20 yaşındayım. elit kültürlü beylerle gecelik olarak görüşüyorum. randevulu çalışıyorum. mutlaka arayın, pişman olmayacaksınız..

  • erdoğan bu yorumu 6 Ocak 2014 tarihinde saat 09:52:32 de yazdı.

    bebeğim aynısı senle birlikte yparız daha dehşetli olur ara beni bebeğim yada faceden ekle erdoğan akoğlu diye bekliyorum bebğim seni

  • zeynep bu yorumu 6 Ocak 2014 tarihinde saat 16:02:49 de yazdı.

    beni sev göüslerime gir beni ara seni bekliycem yatak hazır ben dünden hazırım gel gel sen beni sik ne dersin facedede adım çağla ekin koçun facesi gel gel

  • tuncay bu yorumu 6 Ocak 2014 tarihinde saat 16:38:02 de yazdı.

    aslı telefon numaranı ver seni bagırtarak sikiyim

  • cem bu yorumu 8 Ocak 2014 tarihinde saat 20:47:01 de yazdı.

    gelsikim

  • Ozan bu yorumu 9 Ocak 2014 tarihinde saat 04:53:31 de yazdı.

    ara beni

  • RAMAZAN bu yorumu 9 Ocak 2014 tarihinde saat 15:20:17 de yazdı.

    BEN VARIM :;)

  • Elif Ozmen bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 14:04:49 de yazdı.

    Erdigan benide sik ozamaan

  • burcu bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 16:57:02 de yazdı.

    uff biri beni siksin çok azgınlaştımmmmm

  • suat bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 18:36:47 de yazdı.

    Bana uyar gel .

  • suat bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 18:38:28 de yazdı.

    Izmirden isteyen hatun varsa yazsinnnnnn :)

  • yalnizkurt bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 20:21:55 de yazdı.

    Cokmy istiyon

  • yalnizkurt bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 20:22:58 de yazdı.

    ekle beni ye beni

  • onur bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 20:47:14 de yazdı.

    ankaradan kızlar ekleyin sınırsız zevk ve seks için ekleyn ..

  • mehmmet bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 23:17:19 de yazdı.

    beni ara nerdeysen gelirim parasını da veriyim

  • deli cocuk bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 23:17:51 de yazdı.

    yalanı sıkeyım ama ben sıktım otobustede kızlar tuvaletındede kalktımı dınlemem kafamda guzelse tamamdır o ıss yanıı ekleyın konusalım kızlar

  • deli cocuk bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 23:19:10 de yazdı.

    ekle guzelımde marıfetını goreyım ıddalı konusuyorsun

  • mehmetcik bu yorumu 10 Ocak 2014 tarihinde saat 23:53:02 de yazdı.

    bravo fena sikiyorsun

  • mehmetcik bu yorumu 11 Ocak 2014 tarihinde saat 14:24:54 de yazdı.

    çok hoş

  • kaan bu yorumu 11 Ocak 2014 tarihinde saat 18:25:09 de yazdı.

    20 santimlik yarragımlaucurayımseni

  • kaan bu yorumu 11 Ocak 2014 tarihinde saat 18:26:01 de yazdı.

    senide ucurayım20 santimlik yarragımla yavrum

  • galip bu yorumu 11 Ocak 2014 tarihinde saat 18:35:32 de yazdı.

    sen emret ben sıkerım senı

  • galip bu yorumu 11 Ocak 2014 tarihinde saat 18:36:34 de yazdı.

    seve seve

  • kadir bu yorumu 11 Ocak 2014 tarihinde saat 21:10:23 de yazdı.

    slm cnm görüşmek istersen

  • DARK bu yorumu 12 Ocak 2014 tarihinde saat 00:13:33 de yazdı.

    oyle direk sikmek yok oyle direk sikise girersen bazı zevklerden mahrum kalırsın bebegim

  • mithat bu yorumu 12 Ocak 2014 tarihinde saat 01:27:00 de yazdı.

    selam bana ulaş memnun kalırsın

  • mithat bu yorumu 12 Ocak 2014 tarihinde saat 01:27:44 de yazdı.

    ben böyle sikiş görmedim

  • canım bu yorumu 12 Ocak 2014 tarihinde saat 03:22:31 de yazdı.

    ben sikerim ara

  • furkan bu yorumu 12 Ocak 2014 tarihinde saat 19:26:45 de yazdı.

    ben varım

  • sinan bu yorumu 13 Ocak 2014 tarihinde saat 12:46:13 de yazdı.

    Seninle sikisme istiyorum bana ulas

  • sinan bu yorumu 13 Ocak 2014 tarihinde saat 12:47:24 de yazdı.

    Burcu bana ulas amini saatlerce yalarim

  • okan berk bu yorumu 13 Ocak 2014 tarihinde saat 16:17:04 de yazdı.

    slm bnı ekle

  • karaman bu yorumu 13 Ocak 2014 tarihinde saat 23:09:09 de yazdı.

    am olsun yeter

  • Anonim bu yorumu 13 Ocak 2014 tarihinde saat 23:09:56 de yazdı.

    seım amlazım

  • Akın bu yorumu 14 Ocak 2014 tarihinde saat 01:55:27 de yazdı.

    benim ben ben ben :D

  • berkcan bu yorumu 14 Ocak 2014 tarihinde saat 12:45:00 de yazdı.

    var

  • berna bu yorumu 14 Ocak 2014 tarihinde saat 19:07:45 de yazdı.

    istanbuldayım adım berna yaşım 20 buluşmak isteyen ve iyi bi gece geçermek isteyenler arayabilir

  • ela bu yorumu 14 Ocak 2014 tarihinde saat 21:08:24 de yazdı.

    amim cok sulandi.bana bir sik lazim.

  • Uguray Ozdemir bu yorumu 14 Ocak 2014 tarihinde saat 22:22:26 de yazdı.

    Ara bana ben ankara ama

  • passam bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 00:56:09 de yazdı.

    gel canım seni önce yalyım sonra beceriyim

  • passam bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 00:57:15 de yazdı.

    mersin bayan varsa msj atsın 7-24 açığım tel

  • akın bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 04:31:06 de yazdı.

    berna bana mail at bende istanbuldayım.

  • RİF bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 09:09:00 de yazdı.

    süper bir porno izleme sitesiymiş. teşekkürler vodr

  • delici bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 10:24:25 de yazdı.

    Slm ben enis Ankaradan ami sulananlar 23 ysnda ve dinamim
    msj attin arim

  • mert bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 11:32:53 de yazdı.

    merhaba azgn bayanlar.kendine güvenen her yaştan genç evli kapalı ve mutsuz dul,ateşli bayan arkadaş arıyorum.gizlilik ön plandadır.ekleyin veya msj atın

  • ali bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 14:29:08 de yazdı.

    Slm asli ben ali 28 yaşındayım mutlu olmak Istersen aramni bekliyorum

  • ali bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 14:30:20 de yazdı.

    Selam ara beni

  • Selen bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 17:13:26 de yazdı.

    Yaaa uff gelın amaaaaaaa göğüslerimi elleyın emın sıkın sikiiin <3 amımı yalayın uffffff yha çok azgınlaştım beyler ahhhhh boşalasım gelıyo uff Sizi sevıyorum amcıgım sızı beklıyor …<3 <3

  • rmzn bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 20:51:52 de yazdı.

    selen geldim

  • ılhan bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 21:12:44 de yazdı.

    anal sex severim

  • emre bu yorumu 15 Ocak 2014 tarihinde saat 23:48:14 de yazdı.

    selen ara beni hemen

  • caglar bu yorumu 16 Ocak 2014 tarihinde saat 00:08:36 de yazdı.

    selen ekle beni

  • mehmet bu yorumu 16 Ocak 2014 tarihinde saat 04:55:44 de yazdı.

    gel o azan yerini biöpeyim

  • alaeddin bu yorumu 17 Ocak 2014 tarihinde saat 04:56:18 de yazdı.

    slm berna istanbuldayım ekle görüşelim

  • özkan bu yorumu 19 Ocak 2014 tarihinde saat 00:49:50 de yazdı.

    berna ekle benı

  • özkan bu yorumu 19 Ocak 2014 tarihinde saat 00:50:55 de yazdı.

    slm selEN EKLE BENİ

  • sehat bu yorumu 19 Ocak 2014 tarihinde saat 16:53:21 de yazdı.

    merhaba esra benim mail asresim bana yaz

  • sehat bu yorumu 19 Ocak 2014 tarihinde saat 16:53:51 de yazdı.

    merhaba ben sikerim

  • sehat bu yorumu 19 Ocak 2014 tarihinde saat 16:55:15 de yazdı.

    selam ela yaz telini sikeyim

  • sehat bu yorumu 19 Ocak 2014 tarihinde saat 16:56:12 de yazdı.

    merhaba nasılsın tanışalım mı

  • sehat bu yorumu 19 Ocak 2014 tarihinde saat 16:57:44 de yazdı.

    selam benim face maşl adresim

  • sehat bu yorumu 19 Ocak 2014 tarihinde saat 16:58:21 de yazdı.

    selam betul tanışalım mı

  • sehat bu yorumu 19 Ocak 2014 tarihinde saat 17:01:39 de yazdı.

    olur canım tel ver

  • ali bu yorumu 20 Ocak 2014 tarihinde saat 14:44:26 de yazdı.

    aslı ara sıkeyım ıtınayla

  • memet bu yorumu 20 Ocak 2014 tarihinde saat 23:03:14 de yazdı.

    mrb esra ben memet ist dan ararsan görüşürüz

  • am yalamada ustayım bu yorumu 21 Ocak 2014 tarihinde saat 13:57:47 de yazdı.

    banada am yokmu yarrağım kaktı yaaa

  • Makbule bu yorumu 21 Ocak 2014 tarihinde saat 14:48:38 de yazdı.

    Arayın beyler siknize güveniyorsanız eğer :)

  • ferhat bu yorumu 22 Ocak 2014 tarihinde saat 01:28:03 de yazdı.

    Kizlar bn ankaradan ferhat tanismak istiyen mesaj ceksin

  • oznur bu yorumu 22 Ocak 2014 tarihinde saat 07:51:04 de yazdı.

    resmini yolla büyükse

  • yragim25cmirisert bu yorumu 23 Ocak 2014 tarihinde saat 13:43:14 de yazdı.

    süper porno izledim

  • diyar bu yorumu 24 Ocak 2014 tarihinde saat 19:57:12 de yazdı.

    Sikilmek istiyen bu numaraya çağrı bırakın bayanlar

  • diyar bu yorumu 24 Ocak 2014 tarihinde saat 19:59:03 de yazdı.

    Ben seni istiyorum

  • levent bu yorumu 27 Ocak 2014 tarihinde saat 02:50:31 de yazdı.

    berna bana burdan ulaşabılırsın ben ıst dayım ve 30 yaşındayım ararsan memnun ederim şimdiden teşekkür ederim

  • ahmet bu yorumu 27 Ocak 2014 tarihinde saat 17:56:24 de yazdı.

    berna ara bulusalım cok atesliyim

  • semih bu yorumu 28 Ocak 2014 tarihinde saat 01:03:19 de yazdı.

    sakaryalı hatunları bekliyorum, yaşım 24, skype adresim

  • ateşli bu yorumu 29 Ocak 2014 tarihinde saat 03:08:27 de yazdı.

    Sevgilimle sikecek biri var mı beni

  • sexyyyyy bu yorumu 30 Ocak 2014 tarihinde saat 12:44:31 de yazdı.

    SEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXX

  • tek tabbca bu yorumu 30 Ocak 2014 tarihinde saat 12:45:12 de yazdı.

    Nmaram istnbldn bayanlar arasin

  • merve bu yorumu 31 Ocak 2014 tarihinde saat 01:59:46 de yazdı.

    cok azdim gelin sikin beniimerwe

  • Emre bu yorumu 31 Ocak 2014 tarihinde saat 23:02:31 de yazdı.

    yavrum nerdensin geliyim ayak parmağndan kulak memene kadar yalıyımm

  • serkan bu yorumu 1 Şubat 2014 tarihinde saat 14:05:33 de yazdı.

    gel makbule yediğinle gurur duymazssan birşey bilmiyorum …..

  • Merve bu yorumu 1 Şubat 2014 tarihinde saat 16:11:48 de yazdı.

    Ben merve oyunculuk yapıyorum lütfen n beni de sikin çıkarım zaten sikilmek istiyorum

  • taşkın bu yorumu 1 Şubat 2014 tarihinde saat 16:13:20 de yazdı.

    olgun erkeğim sikişde süpeirm doyumsuz hür bayanlar sizleri zevkin doruklarına çıkarayım

  • tolga bu yorumu 1 Şubat 2014 tarihinde saat 16:52:46 de yazdı.

    ikinizi doruyayım

  • sikici bu yorumu 1 Şubat 2014 tarihinde saat 17:38:48 de yazdı.

    telde camda reelde seks isteyen bayanlar özele açık tekirdağ çorlu orgazm garanti

  • mert bu yorumu 1 Şubat 2014 tarihinde saat 22:36:11 de yazdı.

    Mrb ateşli Bayanlar ben mert sıfırbeşyuzotuzbir sekizyuzotuzsekiz yirmi kırk İstanbuldan real sex istiyorsanız gizlilige önem veriyorsanız bekliyorummmm

  • muhammet bu yorumu 1 Şubat 2014 tarihinde saat 22:39:12 de yazdı.

    ver numaranı sikeyim seni

  • mert bu yorumu 1 Şubat 2014 tarihinde saat 23:30:43 de yazdı.

    merve ekle hadi

  • mert bu yorumu 1 Şubat 2014 tarihinde saat 23:31:55 de yazdı.

    ekle sikem hımını

  • cem bu yorumu 2 Şubat 2014 tarihinde saat 11:07:53 de yazdı.

    BURSA-İNEGÖL-YENİŞEHİR VE İZNİKLİ AZGIN KIZLAR. ARAYIN GÜZEL DAİALAR YASATAYIM. KIZLIK BOZULMADANDA ZEVK VERİRİM SİZE.

  • timucin bu yorumu 2 Şubat 2014 tarihinde saat 22:10:08 de yazdı.

    güzel bayanlar ve çifler ben yarama güveniyorum canım sizlerde am ve götlere güvenirseniz arayın canım am göt yalanır canım

  • emre bu yorumu 9 Nisan 2014 tarihinde saat 12:33:26 de yazdı.

    Ayipediyon ben seni sikerim

  • MelisKatirci bu yorumu 24 Mayıs 2014 tarihinde saat 17:12:56 de yazdı.

    Merhabalar, benim adim Melis.. Detayli gorusmek icin facebook:

BENZER VİDEOLAR